VŠE O OLEJÍCH doTERRA | GALA-LIBO.cz
🧵🧶NAKUPTE SI NA PRODEJNĚ VE VEČERNÍCH HODINÁCH🧶🧵 Volejte na ☎️ 603 225 766
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
.

Nenechte si ujít novinky :

VŠE O OLEJÍCH doTERRA

Co jsou esenciální oleje doTERRA ?

Tyto přírodně se vyskytující, těkavé vonné sloučeniny se nacházejí v semenech, kůře, stoncích, kořenech, květinách a jiných částech rostlin. Esenciální oleje poskytují rostlinám ochranu před enviromentálními hrozbami a hrají roli při opylování rostlin. Kromě toho, že esenciální oleje mají vrozené pozitivní účinky pro rostliny a že jsou krásně voňavé pro lidi, také se odedávna používaly při přípravě jídel, péči o krásu a hlavně zdraví.

Jak se používají esenciální oleje?
Esenciální oleje mají širokou škálu použití pro emoční a tělesné zdraví. Lze je používat jednotlivě nebo v komplexních směsích jedním ze tří způsobů:

1. Aromaticky
Když se určité oleje rozptylují za pomoci difuzéru, může to mít velmi povzbudivé účinky, zatímco jiné oleje mohou působit jako utišující a uklidňující. Difúzování esenciálních olejů dokáže pročistit vzduch a zbavit ho nechtěných pachů a virů.

2. Lokálně
Pokožka dokáže velmi snadno absorbovat esenciální oleje a proto mohou být bezpečně nanášeny lokálně (viz. doporučení a návody od firmy Doterra)

3. Vnitřně
Některé esenciální oleje mají bohatou historii používání ve vaření a lze je cíleně používat jako doplňky stravy pro zdraví.

Esenciální oleje jsou úžasným a slibným způsobem, jak pečovat o Vaše zdraví a také zdraví Vaší celé  rodiny. Určité oleje Doterra lze využít oleje i pro domácí mazlíčky. Nezáleží na tom, zda esenciální oleje nanášíte lokálně na pokožku nebo si užíváte jejich vonných účinků prostřednictvím difuzéru či je užíváte vnitřně, neboť pozitivní účinky esenciálních olejů jsou neomezené.

Chcete-li se ujistit o kvalitě a účinnosti těchto olejů, nejlepší způsob je osobní vyzkoušení.

Neváhejte mne kontaktovat a nebo si objednat     ZDARMA VZOREČEK ZDE

 

AromaTouch
AromaTouch
Cedarwood (Cédrové Drevo)
Cedarwood (Cedrové dřevo)
Breathe
dōTERRA BreatheTM
Lime (Limeta)
Lime (Limetka)
Wild Orange (Divoký Pomaranč)
Wild Orange (Divoký pomeranč)

 

Proč doTERRA ?
..... protože kvalita na 1. místě  !!

KLIKNI ZDE